QUESTZONE
QUESTZONE

Чим цікаві квести c акторами?

Фото  к новости Чим цікаві квести c акторами?
Сьогодні особливою популярністю користується певний вид таких ігор. Йдеться про квестах, в яких беруть участь актори. Вони дозволяють отримати велику кількість вражень і набагато цікавіше, оскільки команді доведеться взаємодіяти з ще одним персонажем, який буде основним «двигуном» сюжету і зробить гру по-справжньому достовірної і захоплюючою, створюючи потрібну атмосферу.
В результаті гравці беруть участь в справжнісінькому театральній виставі, будучи головними дійовими особами. Вони переживають реальні пригоди у відповідній обстановці і декораціях, що відтворюють дух середньовічного тортур підвалу, замку з привидами, таємничої кімнати чаклуна, кабінету сищика і інших подібних приміщеннях.
Кожен квест має непередбачуваним фіналом, який залежить від самих учасників. Організатори роблять все можливе, щоб герої «пригоди», вийшли з «зони комфорту», ​​випробували різні емоції і до самого кінця гри перебували в напрузі.
Такі квести- це: інтригуючі загадки і незвичайні головоломки; барвисті декорації (зловісні клітини, калюжі крові і ін.); захоплюючий сюжет, приголомшливі враження; справжній екстрим і гарантований викид адреналіну; актори-професіонали, чудово відігравати свої ролі. Такі ігри називаються «перформансами». Кожна з них має власну тематикою. Це може бути лабіринт, підземелля відьом, в'язниця з в'язнями, зловісний будинок з привидами. Їх мета - залякати учасників, змусити їх відчувати бурхливі емоції і розгадувати таємниці і загадки, які допомагають просувати сюжет. «Перформанс» можуть відтворювати атмосферу: найбільш вражаючих фільмів жахів «(Зловісні мерці», «Чаклун», «П'ятниця, 13-е» та інші); знаменитих страшних легенд (граф Дракула та інші); переказів і казок; відомих художніх книг (детективи А. Крісті та інші); реальній життєвій ситуації (житло вбивць, маніяків, людожерів і т. д.).
інші Статті