QUESTZONE
QUESTZONE

Два види квестів

Фото  к новости Два види квестів
Поняття «квест» з'явилося в лексиконі геймерів приблизно 10 років тому. Відбувається воно від англійського «quest», а перекладається в формі іменника як «пошук», а в формі дієслова, як «шукати». Суть єдина - потрібно щось знайти.
Комп'ютерна гра, в якій керований гравцем герой справляється з важкими завданнями, вибирається з лабіринтів, тікає від погоні, виконує масу найскладніших завдань, завоювала сотні тисяч шанувальників. Квести забирали багато часу. Годинами, інколи недосипаючи, геймери боролися з віртуальними ворогами.
Квести в реальності відірвали гравців від комп'ютерів і телефонів, перенесли їх в реальний світ. Інша назва гри, в якій доводиться діяти самостійно, а не дивитися на монітор - «живий квест».
Хтось поки ще не розібрався в термінах і нюансах. Ми вирішили виправити недоліки, щоб кожен міг усвідомити, що ховається за малознайомими термінами.
Квест компьютерний
У комп'ютерній грі пригорблений геймер сидить в теплій кімнаті, невідривно дивиться на монітор (добре ще, якщо це не монітор смартфона), псує свій зір і поставу. В принципі, це не найгірше, що може зробити підліток або молода людина. Але, невже на це варто витрачати час, знаючи, наскільки негативно позначаються багатогодинні баталії на здоров'я.
Квест живий
У реальному квесті відсидітися не вдасться. Це реальна гра, де потрібно, якщо не бігати, то хоча б ходити, і не просто, а по прокладеному не дуже простому маршруту.
Пропонуємо кілька докладніше розібратися з цим нововведенням.
Проводиться гра в окремому спеціально обладнаному приміщенні. Кількість учасників - не менше двох. Більше число членів команди дозволяє провести час більш захоплююче. Зрозуміло, якщо в подорож вирушає пара закоханих, треті особи їм не потрібні. А коли молоді люди не обтяжені відносинами, команда з 4-х - 6-ти чоловік прекрасно проведе час.
Дія ігор розвивається в незвичайних місцях: печерах, непрохідних джунглях, казкових станах і т.д. Команда отримує завдання: розшукати, наприклад, закопаний піратами клад. Для цього гравцям доведеться вирішити чимало питань, розгадати «купу» головоломок, знайти секретні знаки.
Організатори запропонують геймерам потягатися з вигаданими ними невидимими героями в силі і хитрості, спритності і логічному мисленні.
Захоплююче проведення часу в компанії друзів платно. Але сума невелика і з гаком окупає отримане задоволення.
Переваги «живих» квестів над компьютерными
Живі квести приваблюють своєю новизною. Їх основна перевага в тому, що грати можна дружною компанією. Живе спілкування, спільну справу, прагнення перемогти спільними зусиллями - це те, чого ніколи не дасть комп'ютерна гра.
У присутності друзів і близьких кожен прагне «не вдарити в бруд обличчям», кожному хочеться принести команді максимальну користь, кожен бажає блиснути своєю ерудицією і кмітливістю.
Обмежений час гри підстьобує нервову систему, змушує мозок працювати швидше. Корисно висловлювати думки вголос. Кожна з них може підштовхнути іншого до правильного рішення.
Квест супроводжується викидом великої кількості адреналіну, при цьому ніякого ризику для учасників гри не існує. Вигуки від страху і подиву, сміх від вдалого жарту і радості від успішного проходження чергового етапу гри не змовкають в ігровому залі. Емоції просто переповнюють кожного члена команди.
Такого напруження, такої радості і задоволення не дасть жодна комп'ютерна гра.
Якщо не вірите, відвідайте хоча б одну квест-кімнату, спробуйте розгадати її таємниці, обійти пастки, вийти переможцем. Вам обов'язково сподобається нове активне розвага, і ви ще не раз прийдете, щоб в черговий раз випробувати радість перемоги.
інші Статті