QUESTZONE
QUESTZONE

Характерні риси квест-кімнат

Фото  к новости Характерні риси квест-кімнат
Останнім часом часто можна почути про квест-кімнатах. Вони з'явилися майже в усіх великих містах. За невеликі гроші організатори пропонують гравцям відправитися в подорож по цікавих місцях. Всілякі сюжети, незвичайні розваги роблять квест-кімнати дуже затребуваними.
Найчастіше клієнти не розуміють до кінця різниці між давно відомими рольовими іграми і новомодними квестами. Якщо не вдаватися в подробиці, між першим і другим багато спільного. При уважному вивченні перших і других виявляється маса відмінностей.
Розглянемо відмітні особливості квест-кімнат, що ставлять їх на кілька щаблів вище інших ігор.
Правильно поставити мету
Одне з головних правил квест-кімнати - позначити мета. Гравці повинні отримати точно сформульоване завдання. Залежно від складності гри мета може бути різною. Часом вона полягає в своєчасному виході з кімнати. Для цього буде потрібно, як мінімум, знайти ключ. Мета може полягати у визначенні відповіді або знаходженні схованки, звільнення заручника або затриманні злочинця.
Для різних вікових груп підбираються мети, які їм найбільш цікаві. Хоча гравці і самі можуть вибрати певну квест-кімнату.
Увійти в образ
Квест-кімнати цікаві тим, що гра має сюжет. У неї потрапляють не просто друзі, а, наприклад, група детективів з одним в ролі керівника. Можливо, перевтілитися доведеться в професора і студентів, в команду корабля і відважного капітана. Залежно від отриманої ролі кожен член команди виконує завдання, підкоряючись старшому групи. Іноді керівника немає, тоді лідер визначається по ходу гри. Хтось повинен буде взяти на себе відповідальність у складній ситуації.
Завдання, загадки, пастки
Гра рясніє наявністю всіляких головоломок, які не завжди можна вирішити за допомогою шкільних знань. На шляху до мети команду чекають несподіванки, пастки, які кидають, здавалося б, досягли мети героїв на кілька кроків назад.
Можна обійти небезпечні місця, але для цього буде потрібно розглядати підказки, знайти вихід з лабіринту, правильно скласти пазли.
Закрите
Квест-кімната - це не обов'язково одна кімната. Але це завжди відмежоване від інших приміщення. У приміщенні знаходяться тільки самі гравці, перешкодити і допомогти їм ніхто не може. Вони знаходяться в замкнутому просторі.
Якщо гра відбувається в громадському місці, наприклад на вулиці або в торговому центрі, це вже не кімната, хоча все ще «квест».
Всього одну годину
Квест-кімната перетворюється в ігрове поле всього на 60 хвилин. Обмежений час надає діям більше ефекту. Кожен член команди знає, що бездіяльність обернеться програшем, кожен намагається думати і діяти швидше. У грі з'являється непідробний азарт. З'явившись у одного гравця, він тут же передається іншим членам команди. Ситуація загострюється, почуття загострюються, гра стає більш цікавою.
Мозковий штурм
У переважній більшості випадків для отримання правильних відповідей і успішного просування до поставленої мети гравцям слід застосувати так званий «мозковий штурм». Завдання і загадки складені так, що для їх вирішення не потрібні спеціальні знання. Тільки кмітливість, спостережливість і неординарне мислення дозволять зробити правильні висновки.
згадати дитинство
У дитинстві ми всі хотіли скоріше стати дорослими. І тільки отримавши повну незалежність від вчителів і батьків, зрозуміли, як прекрасно дитинство.
Квести дозволяють на час повернутися в цю прекрасну пору. Дорослі дяді тітки з великим задоволенням відправляються в квест-кімнати. Там вони знову стають безтурботними дітьми, знову вірять в диво і з радістю здійснюють подорожі по казкових країнах. Де ще можна отримати таке задоволення, хто ще здатний організувати зустріч з дитинством ?!
інші Статті