QUESTZONE
QUESTZONE

Клаустрофобія і квести

Фото  к новости Клаустрофобія і квести
Відвідування ескейп-румів - популярний дозвілля серед людей будь-якого віку та інтересів. Проходження квестів не вимагає спеціальних знань, фізичної підготовки або якихось специфічних навичок. Головна умова для участі - дружна команда, гарний настрій і відсутність деяких фобій, особливо клаустрофобії.
Чому останнім так важливо? Справа в тому, що учасники квесту виявляються в замкнутому просторі на досить тривалий відрізок часу (годину і більше). Це викликає паніку у страждають на клаустрофобію людей і геть-чисто позбавляє їх самовладання. В такому стані проходження квесту неможливо, а іноді навіть небезпечно. Саме тому організатори закликають людей з острахом замкнутого простору уникати подібних розваг.
Навіть якщо у вас немає яскраво вираженої клаустрофобії, завжди тверезо оцінюйте свої сили, особливо при виборі екстремальних пригод. Наприклад, квест «вибратися з гробу» часто викликає паніку навіть у людей без виражених фобій. Так чи інакше, пам'ятайте: ескейп-руми - це всього лише гра, і вона закінчується в будь-який зручний для вас момент. Усвідомлення цього додасть вам сил і допоможе впоратися зі страхами.
Інші фобії, з якими проходження квестів неможливо або небажано Клаустрофобія - далеко не єдине протипоказання для відвідувачів ескейп-румів. У більшості квестів присутні і інші подразники для людей з фобіями: -темнота (ніктофобія); -громкіе звуки (акустікофобіі); -дзеркала (ейсоптрофобія) і т. д. Враховуйте свої страхи під час запису на квест. Наприклад, якщо ви боїтеся привидів, то не ходіть на ужастик, а якщо ви не переносите зброї, уникайте пригод з пограбуваннями та тюрмами.
Якщо у вас є специфічна фобія, не соромтеся і проконсультуйтеся з організаторами квесту. Вони підберуть ескейп-рум, виходячи з будь-яких побажань. Так, якщо ви боїтеся темряви, компанія запропонує квест, який проходить в добре освітленій кімнаті, а сценарій не передбачає відключення світла. Якщо ви боїтеся дзеркал, то організатори порадять ескейп-рум, в якому ви не зустрінете своїх або чужих віддзеркалень.
На щастя, великий вибір квестів на увазі їх доступність для людей практично з будь-якими страхами (за винятком клаустрофобії і деяких інших фобій).
інші Статті