QUESTZONE
QUESTZONE

КВЕСТ ДЛЯ ДІТЕЙ: ЯК РОЗВАЖИТИ ДИТЯЧУ КОМАНДУ

Фото  к новости КВЕСТ ДЛЯ ДІТЕЙ: ЯК РОЗВАЖИТИ ДИТЯЧУ КОМАНДУ
Квести для дітей - ну дуже популярна розвага, все тому що плюсів море:
-Діти грають, при цьому не за комп'ютером; -Діти думають, причому досить багато; -Учатся діяти командою; -Діти задоволені собою, вони виходять з квесту переможцями; -Емоцій і тем для розмов вистачить на кілька днів; -У батьків є вільний час.
     Напевно це не все, але погодьтеся, аргументи вагомі. У цій статті ми розповімо, як зводити дітей на квест, щоб всі залишилися задоволені.
       Почнемо з питання, діти - це який вік? Для деяких батьків і 16і річний хлопець під 2 метри зросту - дитина, а для кого-то 10-річний - підліток. Як зрозуміти, який квест вибрати? Практично для кожного квесту вказаний мінімальний вік гравців, орієнтуйтеся на нього, але не потрібно думати, що для хлопців старше квест буде не цікавий. Організатори, звичайно, вказують 2 віку, наприклад 12+ (7 +), тобто з 12 років квест можна пройти самостійно, а з 7 - у супроводі дорослого / аніматора. Вирішимо, що дитячі команди - це команди, де всім гравцям від 5 до 12 років.
     Знову ж до теми віку, ми дуже не рекомендуємо водити хлопців, наприклад, 5і років на квести з обмеженням 7 +, начебто різниця не велика, але ж недарма організатори поставили таку цифру, в квесті можуть бути спецефекти, які злякають хлопців, звуки, миготливе світло, темні кімнати, а з загадками маленькі гравці можуть не впоратися, нічого не зрозуміти і квест проходити їм зовсім не сподобається, а головне адже - емоції дітей)) Так що слідуємо інструкції, те ж саме і з хлопцями віком старше, якщо квест 10+ для самостійного проходження, 8и річний х краще відправити з супроводжуючим.
       Якщо квест з супроводжуючим, з ким відправити хлопців? З аніматором / адміністратором з квеструма або мама сама впорається? Ми завжди рекомендуємо мамам відпочити і довірити роботу супроводжуючого нашим аніматорам або адміністратору і справа не в грошах. Дітей, особливо до 10 років, потрібно залучати до проходження квесту. Цілу компанію залучити дуже важко, особливо коли самій потрібно вникати в розгадування загадок, ми бачимо, якими втомленими виходять мами після квесту, тому послухайте нас)) А аніматори - це взагалі окрема історія, повноцінний персонаж квесту зі своєю історією, легендою, створює додаткову атмосферу , цілий перформанс для дітей)) І в інших квеструмах міста справи йдуть так само. Звичайно, якщо Ви професійний педагог або регулярно працюєте з великими групами дітей, Ви однозначно впораєтеся і хлопці будуть задоволені!
   Тематика квесту: казкові, чарівні, страшні, містичні, веселі та стрілялки. Що більше любить Ваша дитина і його друзі? Мультфільми, ужастики або казки з добрим кінцем? Вибирайте квест по інтересам, на сайті організаторів або в каталогах завжди є опис квесту, там вся потрібна Вам інформація. А взагалі, квест це завжди пригода, яка б не була тематика, завжди цікаво потрапити в нову історію))
     Що потрібно взяти з собою для проходження квесту? Майже нічого, одягніть хлопців в комфортний одяг (в більшості квестів чисто і немає ризику забруднити або щось порвати), візьміть з собою сменку (особливо актуально в зимовий період, цілу годину в вуличному взутті ходити не зручно, в кожному квеструме є бахіли або тапочки, але свої кросівки завжди зручніше) і вперед, проходити квест! Майже в кожному квеструме є куллер, стаканчики і чай, якщо хочете після гри нагодувати хлопців, візьміть з собою, наприклад, піцу і все необхідне для її поїдання)
   Напевно найголовніше, що потрібно для успішного проходження квесту - це гарний настрій) І це стосується не тільки до дітей, але і до дорослих. Квест - це місце, де команда в основному сама себе розважає (не рахуючи квестів з аніматором), та, механізми, спецефекти, безумовно роблять свою справу, але якщо Ви в печалі і нічого зовсім не хочеться, а тут ще загадки розгадувати ... Ну Ви зрозуміли))
     Ходіть на квести із задоволенням))
інші Статті