QUESTZONE
QUESTZONE

Чому Шерлок Холмс не працював в поліції?

Фото  к новости Чому Шерлок Холмс не працював в поліції?
Шерлок Холмс - один з культових персонажів Артура Конан Дойла, який зробив величезний вплив на світову культуру. Цей геніальний сищик не раз поставав перед нами на сторінках книг і телеекранах. Він розкривав заплутані справи, обставляючи кращі уми Скотленд-Ярду (лондонської поліції), і виводив на чисту воду самих віртуозних злочинців. Безумовно, кращого сищика всіх часів чекала б блискуча кар'єра в поліції, але він вважав за краще шлях приватного детектива. Чому? Справа зовсім не в хороших гонорарах, адже Холмса не цікавили гроші. Головна причина - його гострий розум і вражаюча дедукція, якій тісно в яких би то не було рамках і обмеженнях. Шерлок Холмс - яскрава індивідуальність: він не любить наказів, так як завжди знає, що йому робити для розкриття злочину.
Незважаючи на свою самодостатність, персонаж Конан Дойла не зарозумілий і охоче співпрацює з поліцією, надаючи допомогу в розкритті складних справ. Більш того, сищик працює в команді зі своїм вірним другом доктором Ватсоном, а також користується допомогою «агентурної мережі» (міських хлопчаків). Завдяки своїм помічникам, детектив оперативно отримує всю необхідну інформацію, яка часто виявляється більш повної, ніж у поліції.
Таким чином, Шерлок Холмс прекрасно обходиться без поліцейського жетона, що зайвий раз доводить висока розкриваність заплутаних справ.
Шерлок Холмс і ескейп-руми
Незважаючи на невелику історію, ескейп-руми практично не поступаються в популярності знаменитому англійському детективові. Втім, це далеко не головне схожість між розслідуваннями Шерлока Холмса і квестами в реальності. Куди більшу важливість має дедуктивний метод, який необхідний як для розкриття злочинів, так і для виходу з ескейп-румів.
Логіка і дедукція - головна зброя сучасних квестоманов, яке необхідно при проходженні детективних, шпигунських і будь-яких інших квестів. Нестандартне мислення, властиве Холмсу, часто стає вирішальним фактором у розплутуванні складних головоломок і пошуку виходу з кімнати.
Хто знає, живи Шерлок Холмс в наш час, можливо, і він полюбив би квести в реальності. Вони б стали відмінною зарядкою для його розуму в перерві між стоять справами!
інші Статті