QUESTZONE
QUESTZONE

Квест Хоррор - привабливість жахів

Фото  к новости Квест Хоррор - привабливість жахів
Всі знають що таке хоррор. А якщо ви ще не знаєте значення цього терміна, то повідомляємо, що хоррор - це цілковитий жах! Та такий жах, що слова забуваються, а залишаються тільки емоції рівень яких заміряти неможливо. Тому, що вони просто розривають людини на частини.
Творці квестів жанру жахи намагаються занурити учасників своїх квестів в схожу атмосферу. Але роблять це в такому форматі, що з гравцями відбувається неймовірне. Вони одночасно, відчувають відчайдушний страх і абсолютне задоволення. В цьому і є сила і загадка квестів хоррор. Ось чому, все, хто відвідує квести, прагнуть випробувати себе в цьому жанрі.
Зазвичай, команда з кількох людей протистоїть різним добре відомим по книгах і фільмах найкривавішим персонажам, які стали відомі сучасному людству за весь період його історії. І ось з такими монстрами доводиться стикатися хоробрим «Квестерам».
Але, саме позамежні страхи притягують як магніт справжніх героїв квестів хоррор. Без ґрунтовної струсу життя стає прісною та повільної. Одноманітність, яке увійшло в звичку, знижує життєвий тонус. А жах, в якому береш участь особисто, дає заряд бадьорості на тривалий час.
Бувають і інші сюжети, від яких стає не по собі. Фантазія творців невичерпна. А їх досвід і майстерність дозволяє споруджувати такі квест хоррори, що навіть досвідчені гравці, пройшовши їх, потім тиждень не можуть прийти до тями від отриманих вражень.
інші Статті