QUESTZONE
QUESTZONE

Секрети і хитрощі проходження квестів

Фото  к новости Секрети і хитрощі проходження квестів

Ескейп-руми користуються величезною популярністю у людей по всьому світу.

Багато з нас періодично беруть участь у квестах в якості приємного подарунку собі і друзям. Існує й інша категорія гравців, які не пропускають ні один новий сюжет. Такі люди знають про ескейп-руми практично всі і охоче діляться своїм досвідом з початківцями гравцями. Представляємо вашій увазі секрети і хитрості проходження квестів від справжніх квестоманов!

Головне, на що звертають увагу всі профі: квест - це реалістична, але все ж гра.

Деякі люди сприймають те, що відбувається занадто серйозно і навіть відчувають реальну паніку. Тому завжди віддавайте собі звіт, що «маніяк» - це співробітник компанії, а ланцюга, нехай і справжні, але знімаються з людини в будь-який момент.

Приділяйте увагу деталям і дрібницям.

Навіть самий непримітний і незначний предмет може виявитися вашим ключем до вирішення головоломки. Не дайте себе ошукати. Кімнати для квестів в реальності заповнюються десятками предметів, частина з яких створює необхідний антураж, а інша частина спеціально відволікає вашу увагу. Не зациклюйтеся на одній речі - якщо ви не знаходите їй застосування, переходите до аналізу інших предметів.
Не заважайте один одному і допомагайте по можливості.
Завжди пам'ятайте: ви команда, а не суперники, і успіх кожного гравця - це і ваш успіх теж. Підтримуйте один одного і вирішуйте головоломки спільними зусиллями, не втрачайте час на суперечки. В одному квесті не буває повторень. Якщо для відкриття замку ви використовували один зі знайдених ключів, то практично напевно він вам більше не потрібно. Використання однотипних завдань сильно обмежує квест, тому розробники уникають цього прийому. Іноді організатори заздалегідь попереджають, що один або кілька предметів не знадобляться вам для проходження гри. Якщо ви отримали цю інформацію, то це правда в 100% випадків! Тому не потрібно ламати меблі, розбирати розетки або розгвинчувати шафи, думаючи, що ви перехитрив усіх. Пам'ятайте про хитрощі і секрети квестоманов, і ви станете одним з кращих гравців команди!
інші Статті