QUESTZONE
QUESTZONE

Високі технології в квестах. Якими будуть

Фото  к новости Високі технології в квестах. Якими будуть
З тих пір, як комп'ютерні квести перекочували з екранів моніторів в реальний світ, з кожним роком вони виходять на більш високий і просунутий рівень.
Комп'ютерні квести популярні вже багато років. Ще в 90-х роках вони стали завойовувати серця наших співвітчизників - любителів розгадувати загадки і людей, схильних до логічного мислення. Подібні ігри давали шанс перевірити свої розумові здібності і вміння знайти вихід із найзаплутаніших ситуацій. Пізніше, подібні ігри перекочували з екранів моніторів в реальний світ і, з кожним роком, цей елемент розважальної індустрії виходить на новий і все більш просунутий рівень.
СУЧАСНІ квест В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ
Новітні технології застосовуються сьогодні в усіх сферах нашого життя. Вже зараз всі охочі можуть взяти участь в захоплюючій пригодницькій грі, що має безліч варіацій і розрахованої на той чи інший вік учасників і рівень підготовки. Над їх створенням працює безліч людей, виготовляються реалістичні декорації, пишуться і обіграються цікаві історії.
Незважаючи на те, що завдання учасників в більшості квестів - знайти вихід із замкнутого приміщення, гра не націлена лише на пошук захованого ключа. Професійні актори розігрують перед гравцями повноцінне дійство з позитивними і негативними персонажами, дають підказки або намагаються заплутати. Чи не залишила індустрія без уваги і самих маленьких любителів розгадувати загадки: для дітей передбачені логічні квести за мотивами улюблених мультфільмів та казок. Всі ігри тестуються, в першу чергу, своїми творцями. Сюжети і декорації передбачають абсолютну безпеку для великих і маленьких учасників.
Але, цікавим квест робить не тільки гарна задумка творців. Для організації гри сьогодні застосовуються найновітніші технічні засоби:
світлові і звукові ефекти; спецефекти; інженерія; візуалізація; голографія; ілюзія; рухомі декорації; найтехнологічніші замки і ключі і т.д. Щоб здивувати учасників гри, над її створенням працює ціла команда професіоналів: дизайнерів, декораторів, програмістів, інженерів і техніків. Застосовується новітнє програмне забезпечення. Лише на перший погляд, це завдання здається простою, а насправді вона являє собою складний і багатоетапний процес. Сьогодні на сучасні і захоплюючі квести запрошує всіх бажаючих поринути в особливу атмосферу і отримати незабутні враження. А що ж очікує індустрію «живих» ігор в майбутньому?
ЯКИМИ БУДУТЬ квестів через 3-5 років
Розвиток квестів впевнено набирає обертів. Розроблений одного разу сценарій пропонується зацікавленим споживачам всього пару років, а потім на зміну йому приходить нова, ще більш вдосконалена версія. Можна з упевненістю сказати, що лише через кілька років всі декорації, організовувані в квест-кімнатах, вийдуть на ще більш технологічний рівень.
Уже сьогодні стають популярними інтерактивні квести, які дозволяють учасникам гри зануритися в світ своїх фантазій і взяти участь в шоу, про яке раніше не можна було і мріяти. У найсучасніших версіях гри, з використанням спеціальних окулярів, учасники можуть переміщувати предмети, не торкаючись їх руками, стрибати на велику висоту, проходити крізь стіни і навіть літати. Гравці, що знаходяться в кімнаті, мають більш широке поле діяльності, можуть зануритися в глибини океану або перенестися в безкрайню пустелю.
Що чекає індустрію «живих» ігр далі? На що буде здатна техніка через кілька років? Про це можна сьогодні тільки фантазувати. Можливо, віртуальна реальність дозволить гравцям брати участь в ще більш реалістичних процесах гри, а можливо, увійти в замкнені кімнату можна буде прямо з дому, перебуваючи біля свого комп'ютера? Безумовно, розробники зроблять все для того, щоб забезпечити гравцям ще більше позитивних вражень і яскравих відчуттів. В майбутньому нас, звичайно ж, очікують самі насичені, непередбачувані і приголомшливі гри в реальному часі.
інші Статті