QUESTZONE
QUESTZONE

Квест-кімната Диверсія (Sector Q - Київ)

Не працює
3 голоса
400 - 600 грн
Опис
Ви - секретний спецпідрозділ по боротьбі з наркоторгівлею, який займається ліквідацією наркокартелів. Але ось уже кілька років ви не в силах вийти на слід одного з найбільш небезпечних у світі наркобаронів. І не дивно ... Так як у нього в підпорядкуванні армія нехило озброєних шибеників і гігантська мережа підкуплених чиновників. А також непогано охороняється і замаскована садиба ... Але на те ви і еліта, щоб діяти нестандартно. За вашим хитромудрим планом, частина групи здається у полон. Природно їх відвозять в ту саму законспіровану садибу. Таким чином інша частина групи дізнається її розташування ... Але тепер доведеться виконати найскладнішу частину плану - вивільнити своїх напарників з полону, запустити систему самознищення секретної садиби, вибравшись при цьому живими ... А це дуже не просто ... Особливо беручи до уваги, що тут довго з полоненими не церемоняться ... За розрахунками "Центру" у вас на все є не більше години ... Час пішов ... Тепер ваші життя і життя ваших друзів в ваших же руках!
   Особливість квесту Диверсія в тому, що Ваша команда буде розділена на дві групи. Таким чином, першу частину квесту ви будете проходити окремо. В цьому і полягає складність ... Так як підказки можуть бути в одних, а рішення у інших ... Те ж саме стосується і всього іншого (предмети, ключі і т.д.). Після звільнення друзів, друга частина квесту вже проходиться разом всією групою. Також, з огляду на роздільний старт, квест є не лінійним. Тому кількість учасників тут відіграє більшу роль ніж в лінійних квестах.
  Так що збирайте команду і визначайтеся, хто буде вязнем, а хто рятувальником, і вперед, диверсанти! Чекають Вас Пригоди!
*знижки не сумуються
**вартість гри вказана за команду
Місто: 
Київ
Адреса: 
пр-т. Оболонський, 16
Команда: 
від 2 до 4 осіб
Тривалість: 
60 хвилин
Вік: 
14+ років
Складність: 
Страх: 
Не вказано
Мова:
Не вказано
Кримінал / Дійство
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Квест з категорії: 
Не вказано
Актор:  Ні
Квест-провайдер:  Sector Q - Київ
Тип оплати:  Не вказано
Зображення День народження -20%
Квест-кімната "Диверсія":
Оцінка на основі 3 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Контакти:
Київ, пр-т. Оболонський, 16
380(95)1025708
380(63)9559828
380(68)3682128
0-800-211-950
Відгуки
Відгуки (3):
Фото автора відгуку
Осталась в восторге от данной комнаты! Проходили вдвоем, потому было сложно, ведь начинаете квест вы по отдельности. Но насколько же интересно было взаимодействовать, коммуницировать и помогать друг другу в таких условиях! За час вдвоем не справились, но за 70 минут успели! )

Оцінка 5 Детальніше

5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
4.7 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Фото автора відгуку
Хорошая комната, в которой действительно очень важна командная работа. Логичные загадки и очень хорошее впечателение от квеста.

Оцінка 4.5 Детальніше

5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
4 Антуражність
4 Локацiя
4 Персонал
3 Рівень складності
5 Загальне враження

Фото автора відгуку
Хороший квест с интересными заданиями.

Оцінка 4.3 Детальніше

4 Ідея, сценарій кімнати
4.5 Рівень загадок
3.7 Антуражність
3.7 Локацiя
5 Персонал
4 Рівень складності
5 Загальне враження

Також дивляться