квест Вій

Не працює

Кількість гравців:
від 2 до 7
Обмеження за віком:
18+
Рівень складності:
Жанр:
Жахи
Актор:
ні
Тривалість гри:
60 хв
Вартість гри:
350 - 550 грн
Знижка Імениннику:
25%
Знижка для двох:
Не діє
Мова спiлкування:
ua, ru
* знижки не сумуються
* вартість гри вказано за команду

За однією версією, панночка була прекрасною молодою дівчиною, улюбленицею свого батька. За іншою - підступною та могутньою відьмою. Після її трагічної загибелі, душа панночки не знайшла спокою. Саме Вам належить розібратися і дізнатися - ким вона була насправді і довести обряд очищення до кінця. Але потрібно поспішити - до світанку залишився всього 60 хвилин! Сюжет переносить у світ містики і чаклунства, а неповторний антураж зроблять це занурення максимально реальним.C першої секунди ви поринете в атмосферу повного жаху, яка буде супроводжувати вас протягом всієї гри. У процесі проходження вам знадобиться логіка, вміння подолати страх і розгадувати заплутані головоломки.

Адреса: Харків, вул Гвардійців-Широнінців 43-в

Ми не беремо комісію за бронювання гри на сайті з гравців. Якщо у квесті вам повідомили зворотню інформацію, будь-ласка, напишіть нам на info@questzone.com.ua

Грати тут:

Україна, мiсто Харків, вул Гвардійців-Широнінців 43-в

Відгуки о квесті "Вій"
Написати вiдгук
За однією версією, панночка була прекрасною молодою дівчиною, улюбленицею свого батька. За іншою - підступною та могутньою відьмою. Після її трагічної загибелі, душа панночки не знайшла спокою. Саме Вам належить розібратися і дізнатися - ким вона була насправді і довести обряд очищення до кінця. Але потрібно поспішити - до світанку залишився всього 60 хвилин! Сюжет переносить у світ містики і чаклунства, а неповторний антураж зроблять це занурення максимально реальним.C першої секунди ви поринете в атмосферу повного жаху, яка буде супроводжувати вас протягом всієї гри. У процесі проходження вам знадобиться логіка, вміння подолати страх і розгадувати заплутані головоломки. Вій

Адреса: вул Гв-ців-Широнінців 43-в

Вій 350 550 550 UAH UAH "2019-11-18"
Вій
Рейтинг
4.6
2
Складність
3.85
5 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
5 Антуражність
2 Місцеположення
5 Персонал
4 Рівень складності
5 Загальне враження

Очень крутая комната. В своё время была самая страшная и антуражная комната в Харькове. Немного не хватило финала, но всё-равно очень круто!

5 Ідея, сценарій кімнати
4.5 Рівень загадок
5 Антуражність
4.5 Місцеположення
5 Персонал
3.7 Рівень складності
5 Загальне враження

Супер!!! Были сегодня, еле выбрались, море эмоций, море впечатлений, ребята - организаторы просто молодцы! Комната жуть крутая) Всем-всем рекомендуем!!!

Також дивляться