QUESTZONE
QUESTZONE

Факти про користь квестів

Фото  к новости Факти про користь квестів

Ескейп-руми - популярна розвага

, яке заряджає новою енергією, забирає від проблем і дарує позитивні емоції на довгий час. Втім, яскраві враження - далеко не єдиний багаж, який виносять учасники гри. Квести приносять реальну користь і розвивають особистісні якості людини:

Увага, пам'ять, мислення і логіку.

Щоб вибратися з кімнати за невеликий проміжок часу, учасники шукають різні ключі, вирішують головоломки, аналізують побачене і знаходять єдино правильний варіант. Силу волі. Учасники гри чітко формулюють завдання і йдуть до досягнення мети, долаючи невдачі і домагаючись потрібного результату.

Вміння працювати в команді.Квести в реальності розвивають активність, лідерство і впевненість в собі, а також гнучкість і вміння слухати інших учасників. Справжня знахідка для корпоративного тимбилдинга!

Неочевидні факти від користі квестів
Емоційне розвантаження і особистісний ріст - думаєте, це все, що дають вам квести в реальності? Це не так! Участь в грі дарує масу майже непомітних, але дуже важливих ресурсів. Незалежність від гаджетів. Багато людей бояться залишитися без телефону та інтернету, а в ескейп-румах у вас не виявиться ніяких гаджетів. Думаєте, протримається? Звичайно, квест засмокче вас з головою, а на виході ви і не відразу згадайте про існування телефону! Реальність виявиться куди більш цікавою і захоплюючою, ніж телефони та планшети.зщё
інші Статті