QUESTZONE
QUESTZONE

Яка команда необхідна, щоб пройти успішно квести

Фото  к новости Яка команда необхідна, щоб пройти успішно квести
Сьогодні кожен бажаючий може забути про побутові проблеми і сірі будні! Квести - це унікальна можливість пережити хвилюючий пригода, стати персонажем зловісного фільму жахів, загадкового детектива, інтригуючого трилера. Учасникам дають можливість розгадати похмурі загадки минулого, знайти вихід з різних ситуацій, розплутати головоломки, відшукати вірне рішення і з честю вийти з усіх випробувань.
Для кожного з них знайдеться відповідний світ або сюжет. Гравці можуть стати жителями звичайного, на перший погляд, провінційного містечка. Але він населений дуже небезпечними і дивними істотами, які несуть неабияку загрозу для випадкових гостей і туристів. І тільки сміливі, розумні і цілеспрямовані люди зможуть врятувати себе і містечко, що піддається небезпеці.
Любителям культових фільмів жахів пропонується зануритися в страшний і кривавий світ. Хоча головний мучитель і маніяк мертвий вже добрий десяток років, хтось невідомий підхопив його жахливу естафету і знову починає вбивати ....
Бажаючим поборотися із знаменитими злочинцями, що стали персонажами популярних коміксів, пропонується вирватися з полону Джокера - геніального безумця, укомплектовані свою в'язницю різними пастками.
Кожен квест необхідно пройти командою в кількості від 2 до 20 осіб (а іноді і більше). І від її дій буде залежати кінцевий результат. Тому грамотно підбирати партнерів для таких ігор дуже важливо.
 ЯКОЮ ПОВИННА БУТИ КОМАНДА ДЛЯ КВЕСТА? Команда - основа успіху в квесті. Як вибирати людей для спільної гри? Які якості будуть визначальними? Давайте розберемо це питання докладніше.         Вік. Деякі при формуванні команди віддають перевагу юним або молодих учасників. У цьому є свої плюси і мінуси. Молодь енергійна і вміє приймати швидкі рішення. Вона краще розбирається в сучасних реаліях: кіно, літературних жанрах і інших важливих моментах, необхідних для проходження квестів. Але істотний недолік молодих людей - відсутність життєвого досвіду. Вони можуть хапатися за перше рішення, не схильні до ретельного аналізу і іноді допускають серйозні помилки. На відміну від них, люди більш старшого віку схильні до прийняття обґрунтованих рішень. Вони неквапливо аналізують всі моменти і намагаються прийняти оптимальне рішення з урахуванням всіх факторів. Якщо ви вирішили пройти квести, яких учасників вибирати, вирішуйте самі. Головне, щоб вони були корисними в команді.
           Наявність інтелекту. Це дуже важливий критерій вибору учасників. Люди з літературними знаннями і математичним складом розуму можуть швидко відгадувати загадки і головоломки, знаходити правильні рішення. Вони здатні принести команді успіх, відшукати тайники, користуючись підказками, проаналізувати подальші дії і в результаті успішно пройти квест.
  Злагодженість. Команда повинна працювати як один механізм. Вона зобов'язана разом розробляти план подальших дій, знаходити відповіді на питання, бути дисциплінованою і злагодженої. Тоді шанси на успішне проходження гри значно підвищуються.
    Досвід. Бажано мати в складі людей, вже брали участь в подібних квестах. Вони краще розуміють нюанси і особливості таких ігор і зможуть утримати інших від надто швидких і неправильних дій.
    Збалансованість. Непогано, якщо одні якості учасників будуть доповнюватися іншими. Енергійність молодості - життєвим досвідом старших учасників, раціональність і логіка - творчим підходом до вирішення ребусів і загадок, поривчастість - грунтовністю в прийнятті рішень і т. Д. Така команда неодмінно доб'ється позитивного результату і успішно вирішить всі завдання.
інші Статті