QUESTZONE
QUESTZONE

Квест Хоррор - привабливість крізь призму жаху

Фото  к новости Квест Хоррор - привабливість крізь призму жаху
Нікому не потрібно пояснювати, що таке хоррор. Ви ще не знає значення цього терміна? Спеціально для вас повідомляємо, що хоррор - це жах в повному розумінні цього слова. Не просто «жах як страшно!», А повний жах, коли слова забуваються, а залишаються тільки емоції рівень яких заміряти неможливо. Тому, що вони просто розривають людини на частини.
Страшно? Звичайно. Творці квестів жанру хоррор намагаються занурити учстніков своїх квестів в схожу атмосферу. Але роблять це в такому форматі, що з учасниками ігор відбувається неймовірне. Вони одночасно, відчувають відчайдушний страх і абсолютне задоволення. В цьому і є сила і загадка квестів хоррор. Ось чому, все, хто відвідує квести, прагнуть випробувати себе в цьому жанрі.
Зазвичай, команда з кількох людей протистоїть різним добре відомим по книгах і фільмах найкривавішим персонажам, які стали відомі сучасному людству за весь період його історії. І ось з такими монстрами доводиться стикатися хоробрим «Квестер».
Але, саме позамежні страхи притягують як магніт справжніх героїв квестів хоррор. Без ґрунтовної струсу життя стає прісною та повільної. Одноманітність, яке увійшло в звичку, знижує життєвий тонус. А жах, в якому береш участь особисто, дає заряд бадьорості на тривалий час.
Бувають і інші сюжети, від яких стає не по собі. Фантазія творців невичерпна. А їх досвід і майстерність дозволяє споруджувати такі квест хоррори, що навіть досвідчені гравці, пройшовши їх, потім тиждень не можуть прийти до тями від отриманих вражень.
інші Статті