QUESTZONE
QUESTZONE

Квест-кімнати в усьому світі

Фото  к новости Квест-кімнати в усьому світі

КВЕСТ У СВІТІ

Перша гра в жанрі квест в реальності з'явилася в Кіото (Японія) десь в 2007 році. Відкрита компанією SCRAP. У них була суміш квест-кімнат і масштабних заходів по всій Азії і США на стадіонах або великих полях. Однією з особливостей їх ігор був надзвичайно низький рівень успішного проходження, ніж організатори пишалися, що робили гру особливою для любителів головоломок.
Інший квест, про який також говорять, що він був одним з перших світі це Parapark в Будапешті, Угорщина (ми грали в нього, під час нашого другого візиту в Будапешт). Це не перший квест рум в світі і він відкрився в 2011 році. Зараз Будапешт переживає бум такого роду розваги, на сьогоднішній день там більше сотні квеструмов.
Ще одні джерела пишуть, що раніше, ніж в Японії квест кімнати з'явилися в Китаї, але мені не вдалося знайти точної інформації про це. Також я знаходив інформацію про квестах в силіконової долини в 2006, але про це також дуже мало відомостей.

ІНШІ ПИТАННЯ Про квест

Які види квестів бувають?
Зараз є вже кілька різновидів квестів: страшні квести, квести з акторами, рольові, перформанси, казкові, для дітей, містично і багато інших варіантів. Ринок уже настільки різноманітний, що кожен знайде, щось до душі.
Чи завжди вдається знайти вихід і вибратися вчасно?
Якщо ви граєте вперше, то швидше за все що ви не зможете пройти квест без підказок, але не варто засмучуватися або засмучуватися за вашою грою завжди спостерігає адміністратор, який буде вести вас по квесту і давати підказки. У випадку якщо часу вам не вистачило, адміністратор відкриє двері і допройті квест ви зможете в наступний раз, швидше за все і як правило з якоюсь знижкою.
інші Статті