QUESTZONE
QUESTZONE

Квест Морфеус - гра наосліп

Фото  к новости Квест Морфеус - гра наосліп

Розвиток індустрії квестів

Розвиток індустрії квестів відбувається не тільки в напрямку вдосконалення творчої і організаційної складових. З'являються також і нові жанри.

Так порівняно недавно ми стали свідками появи абсолютно нового формату гри. За формальними ознаками вона належить до категорії квестів в реальності.
Однак, зміст її нереально. Тому, що невидимо. Саме так. Кожен учасник квесту Дзига грає виключно з зав'язаними очима. Протягом однієї години гри він не побачить нічого своїми очима. Разом з цим, він буде пізнавати все, що відбувається з ним усіма іншими органами почуттів. Складно передати словами емоції, які відчуває людина, поставлена ​​в такі умови. Їх спектр надзвичайно широкий. Від повного відчаю до абсолютного щастя.

Ще б. Адже в звичайному житті ми оцінюємо навколишній світ в першу чергу, розглядаючи його.

Дзига позбавляє нас цієї звички

. Тут тільки слух, нюх, дотик і смак. Кожне з цих почуттів може знадобитися, щоб успішно вирішити всі завдання, які будуть запропоновані по ходу гри.

Чи вистачить у вас сміливості, логіки та інтуїції, щоб вийти переможцем? На це питання відповідь може дати тільки сама гра. Ви і вона. Один на один. Хто кого? Для тих, хто не боїться невідомості - квест Дзига.

Крок за кроком, на дотик, покладаючись тільки на свою інтуїцію, розум і первісні інстинкти, ви рухаєтеся до мети. Перемога близька, головне без паніки.

інші Статті