QUESTZONE
QUESTZONE

Кімната, яку потрібно залишити

Фото  к новости Кімната, яку потрібно залишити
Так влаштоване наше життя, що ми постійно змушені шукати вихід з безлічі положень, життєвих ситуацій, приміщень, перебування, в яких встигло нас так дістати, що залишає тільки один варіант - терміново покинути його.

Кожен з нас щодня стикається з ситуаціями, коли потрібно миттєво приймати рішення, з допомогою яких шукати вихід з них.

А якщо пошуки виходу займають левову частку всього нашого життя, то рішення засновників квест гри можна скромно назвати геніальним. Вони запропонували нам гру в форматі «знайди вихід». Тобто продовжити в грі практикуватися в тому, що доводиться робити в реальності.

Ескейп рум - це кімната або кілька кімнат, з яких команда гравців зобов'язана знайти вихід. За допомогою свого розуму, кмітливості, спритності і хоробрості, нарешті. На її шляху безліч перешкод у вигляді загадок на логіку, на кмітливість, на спостережливість і навіть на інтуїцію. Можуть чекати учасників і фізичні перепони. Тобто, потрібно бути готовим до всього.

Весь процес Ескейп, зазвичай має нетривіальний сюжет. У приміщенні створюється певна атмосфера за допомогою аудіо, відео та інших ефектів. У гру навіть включаються живі актори, для того, щоб учасники відчули ілюзію повного занурення.

І, нарешті, необхідно зізнатися самим собі, що бажання втекти притаманне кожній людині, в такій же мірі, як і бажання відвідати той чи інший заклад. А якщо серйозно, то одним з основних інстинктів людини є стах. Життя кінцева і з цим нічого не поробиш. Ескейп руми шліфують цей інстинкт і доводять його до досконалості.

Якщо команда успішно долає всі перешкоди і відповідає на всі питання - вона стає переможцем і тріумфально покидає ескейп рум.

І, нарешті, необхідно зізнатися самим собі, що бажання втекти притаманне кожній людині, в такій же мірі, як і бажання відвідати той чи інший заклад. А якщо серйозно, то одним з основних інстинктів людини є страх. Життя кінцева і з цим нічого не поробиш. Ескейп руми шліфують цей інстинкт і доводять його до досконалості.
інші Статті