QUESTZONE
QUESTZONE

Шкідливі поради: як не треба ходити на квест

Фото  к новости Шкідливі поради: як не треба ходити на квест
Пам'ятайте популярну в другій половині 1990-х книгу «Шкідливі поради» для неслухняних дітей? Ту, де радили політати з балкона на маминому парасольці і ганяти по коридорах квартири на самокаті? Ми вирішили скласти таку ж добірку для тих, хто збирається перший раз піти на квест, і розповісти, що не треба робити на квесті, і чим це може обернутися.
Як вибрати квест?
- Вибирайте найскладніший сценарій - ви адже найрозумніший. Раптом вийде як у героїв серіалу «Теорія великого вибуху», які пройшли кімнату за кілька хвилин? Навіть якщо у вас немає докторського ступеня з фізики або мікробіології, це ж зовсім не привід брати рівень для новачків.
- Чим довше квест, тим більше задоволення. Навіщо взагалі робити кімнати по 60 хвилин, коли у конкурентів є 90? Так, звичайно, ми чули щось про те, що за годину від головоломок закипає голова, а довгі квести - це для справжніх професіоналів. Але ми-то якраз такі, даром, що перший раз.
- А ще ви напевно найсміливіший. Наплюйте на те, що ваша дівчина боїться павуків, а у одного алергія на реагенти. Обов'язково вибирайте квест, де якомога більше всякої супротивної живності і хімічних штук, які треба змішувати, збовтувати і проливати на себе. А набряк Квінке вашого товариша перетворить ваш квест в квест для адміністраторів.
Як підготуватися до гри?
- Дівчата, приходьте на високих підборах. Тонка шпилька - це ідеальне взуття для квесту, особливо є знадобитися потрібно кудись лізти, повзати, підстрибувати. Молоді люди просто можуть обмежитися новими черевиками. Ніщо так не допомагає розслабитися і розгадати всі загадки, як кривава мозоль на нозі.
- Одяг краще надіти світлу, як можна більш плохоотстіривающуюся. Біле плаття в кружавчики і дорога накрохмалена сорочка цілком підійдуть! Цеплючіе светри - особливий писк моди на квесті з великою кількістю артефактів. Може бути, якщо ви зачепитеся і зіб'єте зі столу головоломку, вона розгадала сама?
- Покличте з собою всіх своїх друзів. Буквально. А то раптом ще хтось захворіє, і пригода зірветься. Коли на локацію замість 4 положеннях людина прийде 6 не турбуйтеся, а сміливо лайтеся з організатором. Ну і що, що кімната не розрахована на таку кількість людей. Ми ж за неї заплатили.
Що робити всередині?
- запізнився. Особливо якщо у організаторів щільний розклад і за вами хтось уже забронював гру. А потім скандальте, що ви заплатили за годину, а виганяють вас вже через 45 хвилин. Відмовляйтеся виходити з кімнати поки не дограєте.
- Якщо ви все-таки не скористалися попереднім радою і прийшли раніше, перед тим, як зайти в квест-кімнату обов'язково випийте весь чай і з'їжте все печеньки у організаторів. Все одно ж халява. А відсутність туалету в ігровій кімнаті підстьобне вас вирішити всі загадки якомога швидше.
- Роздягніться, поцілуйтеся або навіть займіться сексом замість проходження квесту. І не думайте про те, що адміністратор вас бачить і чує, а в багатьох квестах взагалі йде постійний запис гри на приховану камеру. Ви ж сюди не головоломки прийшли шукати, а подивитися, чи будуть відчуття гостріше, якщо ви замкнені в кімнаті і за вами хтось підглядає, сам того не бажаючи.
- Постійно просите підказки, адже оператор-то точно знає, як і що краще робити, а ви зможете показати супер-результат. І нічого, що нічого в квесті не буде зрозуміло, зате час виходу огого!
- Якщо щось відразу не відкрилося, але виглядає відкривається - спробуйте смикнути сильніше, раптом просто механізм заїв і вимагає фізичної взаємодії!
А якщо серйозно, то пам'ятайте: ці поради виключно шкідливі! А задоволення на квесті в реальності залежить не тільки від самого квесту, а й від вас самих!
інші Статті